Czym są destylatory rozpuszczalnika z wymiennym zbiornikiem?

Destylatory z wymiennym zbiornikiem to rodzina AV, to Destylatory m.in. do zadań “specjalnych” zupełnie inna konstrukcja niż destylatorów z zabudowanym zbiornikiem (strzeżona patentem IRAC) daje nam nieco inne możliwości. Obsługa w serii AV jest dostosowana do wszystkich Dyrektyw Unijnych i uproszczona do minimum. Ich specyficzna Budowa pozwala na pracę ciągłą urządzenia bez wyłączania go, a konstrukcją wyjmowanego zbiornika dodatkowo pozwala na destylacje mocno zabrudzonych substancji.

Rodzaje destylarek z wymiennym zbiornikiem

Mamy do wyboru wersje z chłodnicą Cu lub INOX oraz ATEX 2G i 3G – poznaj zalety destylatorów. Wszystkie mogą zostać doposażone w dodatkowe zbiorniki, wózki, kołnierze anty-piana (nie da się ich stosować w zbiornikach ze stałym zbiornikiem). Dokładne dane i opis znajdą Państwo klikając na konkretne urządzenie.

Parametry techniczne destylarek z wymiennym zbiornikiem

Seria destylatorów do rozpuszczalników AV została skonstruowana i stworzona by zmaksymalizować skuteczność odzysku zabrudzonego rozpuszczalnika wykorzystywanego w np. w procesach mycia. Opcja maksymalnej regeneracji rozpuszczalników w destylarkach typu AV zagwarantowana jest przez użycie zbiornika wymiennego umożliwiającego wykonanie większej ilości cyklów destylacji rozpuszczalnika.