Firma REDUX to Polski Producent Destylatorów do rozpuszczalnika oraz wody

Sprzedażą, wynajmem i serwisem destylatorów do rozpuszczalnika, zajmujemy się od 1999 roku. Poprzez promowanie i sprzedaż destylatorów pomagamy firmą w osiągnieciu zrównoważonego rozwoju i ograniczeniu kosztów produkcji, poprzez redukcje wydatków na zakup rozpuszczalników, utylizację odpadów niebezpiecznych i opłat za uciążliwość dla środowiska, BDO oraz LZO poprzez zmniejszenie jego emisji.

Destylatory rozpuszczalnika

Destylatory do regeneracji rozpuszczalnika minimalizują koszty zakupu nowego rozpuszczalnika i ograniczają wydatki na jego utylizacje. Odzyskujemy rozpuszczalniki z procesów produkcyjnych tj.:

  • Mycie: z farby, lakieru, kleju, żywic.
  • Odtłuszczanie powierzchni: np. z oleju, wosku, parafiny.
  • Wymywaniu klisz foto-polimerowych.
  • I wielu innych procesów przemysłowych.

Redux produkuje destylatory serii RAF o pojemnościach 10, 15, 20, 30, 80, 150, 230 litrów. W ofercie posiadamy również tzw. destylatory rozpuszczalnika do pracy ciągłej serii RAF ELIT o pojemności zbiorników 230, 350 i 500 litrów, gdzie możemy przedestylować do 2 500 litrów rozpuszczalnika w 24h. Nasze destylatory są przygotowane do destylacji próżniowej.

Destylatory wody

Destylator to idealne rozwiązanie do ograniczenia szlamów poprodukcyjnych, kiedy nie ma w firmie miejsca na oczyszczalnie wody lub jej ilość jest zbyt mała dla oczyszczalni. Dzięki procesowi destylacji można znacznie ograniczyć zużycie wody, zmniejszyć opłaty za szlamy przemysłowe, ograniczyć koszty pracownicze i uciążliwość regularnego czyszczenia instalacji. Proces destylacji nie wymaga dozowania chemii, co standaryzuje, jakość i czystość odzyskanej wody.

Redux jako producent destylatorów jest w stanie doposażyć urządzenie pod konkretne potrzeby klienta. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Produkcja destylatorów umożliwia również prowadzenie przez REDUX wynajmu regeneratorów rozpuszczalnika oraz wody o różnych pojemnościach zbiorników.