Destylatory używane

R E D U X - sprzedaje używane destylatory rozpuszczalnika po kapitalnym remoncie. Destylatory objęte są 12 miesięczną gwarancją.

Czytaj więcej

Używane destylatory rozpuszczalnika z gwarancją

To Destylarki IRAC sprzedane i serwisowane przez naszą firmę przez ich cały czas pracy. Najczęściej pochodzą z wymiany na większą kiedy nasi klienci urosną i zwiększają się ich potrzeby. Destylator używany sprzedawany przez naszą firmę przechodzi przed sprzedażą pełna diagnostykę i kontrolę pracy oraz o ile jest to wymagane pełny Serwis okresowy. Urządzenia dostarczamy po wymianie oleju diatermicznego i pełnym Audycie zabezpieczeń. W sprzedaży wtórnej pojawiaj się również urządzenia z innych firm. Ponieważ jako jedyni serwisujemy wszystkie destylarki. Zalety używanych destylatorów rozpuszczalnika.

W ofercie wtórnej mogą się pojawić również inne urządzenia sprzedawane przez REDUX. Takie jak zgniatarki do puszek i papieru, myjnie EX do wałków płyt fotopolimerowych czy pistoletów lakierniczych oraz obracarki i zmieniarki palet.

Jeśli zainteresuje państwa jakieś urządzenie prześlemy dokładną specyfikacje i zdjęcia.

Parametry techniczne destylatorów używanych

Destylatory używane nie odbiegają właściwościom i parametrom w porównaniu do nowych urządzeń oferowanym przez naszą firmę.

Celem uzyskania szczegółowych informacji lub parametrów technicznych prosimy o kontakt z Przedstawicielem Handlowym – Gromosław Żukowski, tel. +48 509 359 580.

Zwiń tekst