Firmy oferujące destylarki do rozpuszczalników

Co oferujemy?

Prowadzenie działalności przemysłowej w dzisiejszych czasach wymaga wzięcia pod uwagę kwestii ekologii oraz redukcji kosztów. Z tego względu coraz większym zainteresowaniem cieszą się destylatory rozpuszczalników.

Na co pozwalają?

Urządzenia te pozwalają na odzyskanie w trakcie przeprowadzanej destylacji czystego rozpuszczalnika, który można ponownie użyć w procesie produkcyjnym.

Czy są przyjazne środowisku?

Takie postępowanie pozwala na znaczącą redukcję kosztów i jest przyjazne dla środowiska. W chwili obecnej producenci oferują destylatory rozpuszczalników o różnej pojemności, które dostosowane są do wymagań danego zakładu. Oferowane przez nas destylatory rozpuszczalników spełniają Dyrektywę ATEX i posiadają CE, możemy je skonfigurować indywidualnie pod potrzeby klienta.

Co dodatkowo oferujemy?

Oferujemy również konsultacje w doborze urządzenia, szkolenia stanowiskowe, uruchomienie maszyny, testy i pokazy u nabywcy, szeroko rozumiany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, materiały eksploatacyjne.

Nasze podejście?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy atrakcyjną ofertę.

Na rynku działa wiele konkurencyjnych firm takich jak 2WPOLSKA, Form-Pat, DES-PAT, TopFinish.pl, MIPA Polska, jednak nas wyróżnia, fakt, że nie ograniczamy się tylko do procesu sprzedaży.